Ładowanie Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Find Wydarzenia

Event Views Navigation

Czerwiec 2021

Wielkie otwarcie DEALZ!

25 czerwca @ 9:00 am - 9:00 pm

Już w najbliższy piątek 25.06.2021 o godzinie 9:00. WIELKIE OTWARCIE sklepu DEALZ! Dobre marki. Super ceny. Zawsze! Gazetka na otwarcie salonu.

Więcej informacji »

Galeria Jurowiecka wspólnie z Calypso Fitness Club Białystok, Nowalijka Catering Dietetyczny, oraz Akuku Kids Event  zapraszają na aktywne Powitanie Wakacji! ☀️ Już w najbliższą niedzielę handlową! 🚴‍♀️🚴 Sportowe Wyzwania z klubem Calypso Fitness Club Białystok 🤸‍♀️🤸‍♂️ Malowanie buziek! Animacje dla dzieci, balony, gry, zabawy z nagrodami, ścianki do zdjęć i wiele więcej... 📣 Wpadnijcie sprawdzić czy jesteście gotowi na powitanie wakacji. Gwarantujemy dobrą zabawę! Nagrody sponsorują Sklepy Galeria Jurowiecka, oraz Galeria Jurowiecka! Briju, Dealz, Deichmann, D&M Doris, Cukiernia Sowa, Giacomo Conti, Lodolandia,…

Więcej informacji »

Zmiana godzin otwarcia w niedzielę handlową w Galerii Jurowiecka. Galeria - 10:00 - 20:00 Club Calyps - 10:00 - 20:00 Lokale gastronomiczne - 10:00 - 20:00 Kino Helios - zgodnie z repertuarem.

Więcej informacji »

Konkurs – Kryminalne Zagadki Jurowiecka!

28 czerwca @ 8:00 am - 29 czerwca @ 4:30 pm

Z okazji Kina Kobiet! ☀️ Przygotowaliśmy dla Was konkurs na facebook’u❗️ Do wygrania dwa podwójne zaproszenia do Kina Helios na Kino Kobiet "W jak morderstwo" dnia 30.06.2021 na godzinę 18:00! 👉 Co musicie zrobić żeby wygrać? 👉 Zalajkuj post i odpowiedz na pytanie "Jak ma na imię najsłynniejszy Belgijski detektyw - bohater książek Agatha Christi?" w wiadomości prywatnej. Dwie pierwsze poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone. <3 👉 Na Wasze odpowiedzi czekamy do 29 czerwca do 16:30 👈   Regulamin konkursu.

Więcej informacji »

Lipiec 2021

🔥 Letnie wyprzedaże w Galerii Jurowiecka! 🔥

1 lipca @ 8:00 am - 31 sierpnia @ 5:00 pm

Po gorącym Powitaniu Wakacji, zapraszamy na letnie wyprzedaże Jeśli jeszcze nie jesteście gotowi na wakacje… To sezon letnich wyprzedaży już się zaczął! Zrób zakupy i ruszaj w podróż!

Więcej informacji »

Sierpień 2021

Zmiana godzin otwarcia! 15.08.2021 Niedziela!

12 sierpnia @ 8:00 am - 5:00 pm

Galeria – nieczynna Kino Helios – czynne zgodnie z repertuarem Calypso Fitness Club – 8:00 – 20:00 Strefa Gastronomiczna - czynne wybrane lokale gastronomiczne - na dowóz i na wynos

Więcej informacji »

SZACHOWNICA zmieniła swoją lokalizację! Teraz salon znajdziecie na poziomie +1! Szachownica oferuje szeroki wybór asortymentu odzieżowego na Back to School oraz Back to Office! Serdecznie zapraszamy na zakupy w nowej odsłonie sklepu!

Więcej informacji »

W Poszukiwaniu Wyprawki!

29 sierpnia @ 12:00 pm - 5:00 pm

Już w najbliższą niedzielę handlową (29.08.2021) w Galeria Jurowiecka odbędzie się wydarzenie "W Poszukiwaniu Wyprawki"! Przewidziane atrakcje tego dnia w godzinach 12:00 - 17:00: Animacje. Zabawy. Strefa malucha. Strefa warsztatowa - ozdabianie Eko toreb. Konkursy z nagrodami. Dodatkowo zaplanowaliśmy dla Was zabawę "W Poszukiwaniu Wyprawki". Wystarczy, że zrobicie: 1. Zakupy za 150 zł. 2. Zarejestrujecie paragon w punkcie konkursowym. 3. Odbierzecie mapę z zaznaczonymi sklepami, w których będą umieszczone zawieszki. 4. Zbierzcie 5 zawieszek. 5. W Poszukiwaniu Zawieszek liczy się…

Więcej informacji »

Wrzesień 2021

Zapraszamy na Ceremonię ważenia zawodników przed Galą Białystok Chorten Boxing Show V. Wystąpi Przemysław SMILE Gorgoń vs Karol Welter, niepokonany w 8 walkach. Ponadto wystąpią: Jakub ,,Sosna”Sosiński, Piotr ,,Gypsy”Mirga, Krzysztof Warekso, Angelika,,Kryształ”Krysztoforska, Marcin Małyszka,Dawid Łagosz, Łukasz,,Bum Bum” Pławecki, Damian Zawieruszynski.

Więcej informacji »

Nocne Maratony Filmowe – AFTER – 03.09.2021

3 września @ 11:00 pm - 4 września @ 6:00 pm

Już 3 września Nocne Maratony Filmowe zapraszają na noc pełną uczuć, doznań i namiętności! Na początek ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd - AFTER. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego Hardina, który wywraca jej świat do góry nogami. Następnie, dalsze losy młodych kochanków w AFTER 2. Na koniec premiera AFTER. OCAL MNIE – w związku Tessy i Hardina pojawiają się kolejne przeciwności. Czy skrywane tajemnice staną na ich drodze do szczęścia? Jesteśmy przekonani, że taka dawka gorących emocji jeszcze długo po powrocie…

Więcej informacji »
+ Export Events