SERCE MIASTA BIJE W ŚRÓDMIEŚCIU

Adres:

Białystok 15-101, ul. Jurowiecka 1

Godziny otwarcia:

Pn – Sb 9:00 – 21:00 Nd 10:00 – 20:00

Telefon:

+48 85 877-23-01

Galeria Jurowiecka to nowoczesna przestrzeń miejska zlokalizowana w samym centrum Białegostoku. Położenie w stolicy województwa podlaskiego kojarzonego z wyjątkową przyrodą oraz bliskością natury zobowiązuje. Galeria to nie tylko centrum handlowe, ale dzięki naturalnemu, zielonemu otoczeniu stanowi również miejsce spotkań i rekreacji.

Na czterech kondygnacjach unikatowej przestrzeni można znaleźć nie tylko sklepy z ulubionymi markami ale również Calypso fitness klub, nowoczesną strefę gastronomiczną oraz kino Helios. W obiekcie znajdują się również biura podroży, supermarket spożywczy Stokrotka, sklepy z asortymentem dziecięcym, biżuterią, kosmetykami, sprzętem elektronicznym, sportowym i suplementami diety. Galeria dysponuje dwoma parkingami: podziemnym oraz nadziemnym, także dla busów. Dopełnieniem oferty jest hotel IBIS*** który zapewnia komfort, świetną obsługę i znakomite warunki dla biznesu.

Galeria Jurowiecka to miejsce w której odpoczynek, zakupy i rozrywka w płynny sposób łączą się z życiem Białegostoku, jego mieszkańcami oraz odwiedzającymi gośćmi.

 

Regulamin Galerii

Regulamin Parkingów Galerii