Telefon

+48 661-980-531

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Vistula

VISTULA to lider w branży odzieżowej w Polsce. VISTULA to najwyższa jakość produktów, współczesne wzornictwo i unikatowość. Wyróżnia ją świeże spojrzenie na modę męską i dopracowanie najdrobniejszych detali, a niepowtarzalne kolekcje marki umiejętnie łączą tradycyjne krawiectwo, światowe trendy i ponadczasową zdecydowaną klasykę.

Flagowym produktem marki są eleganckie garnitury uszyte z tkanin pochodzących od renomowanych europejskch dostawców. Kolekcje VISTULI to nie tylko wysokiej klasy garnitury, ale także szeroka gama marynarek zarówno tych klasycznych, jak i takich z nutą awangardy, świetnie skrojone spodnie, nowoczesne w kroju dzianiny, luksusowe płaszcze i szeroka oferta wysokiej jakości dodatków.

Cała kolekcja VISTULI podzielona jest na trzy linie. Kolekcja Lantier i Vistula to propozycje dla mężczyzn zobowiązanych do bardzo formalnego dress code. Tradycyjne krawiectwo, najlepsze materiały i ponadczasowe wzory, zawsze dostosowane do najnowszych trendów w modzie męskiej. Vistula Red to dowód na to, że marka potrafi bawić się modą. Red to linia dla mężczyzn otwartych na najnowsze trendy. Klienci znajdą tu najmodniejsze kroje, odważne desenie i kolory.

Telefon: 661-980-531

Powiązane promocje