Telefon

+48 85-661-01-05

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Rainbow Tours

irma Rainbow jest obecna na polskim rynku turystycznym jako organizator wyjazdów zagranicznych od 1990 roku. Biuro jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów w sektorze usług turystycznych w Polsce. Od blisko 30 lat spełniamy marzenia Polaków o podróżach do najdalszych zakątków świata, pokazując najpiękniejsze zabytki i atrakcje turystyczne. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie satysfakcji klientów z udanego urlopu, dlatego osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, a w roku 2010 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. Jesteśmy również jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Oferta naszego biura nie ogranicza się jedynie do wczasów i wycieczek objazdowych. Za naszym pośrednictwem możesz zakupić bilety lotnicze linii rejsowych, czarterowych, low cost, zrobić rezerwację hoteli na całym świecie czy też wynająć samochód.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://r.pl/ oraz punktu obsługi klienta w Galerii Jurowieckiej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami wycieczek objazdowych, wczasów All Inclusive i Last Minute. Gwarantujemy atrakcyjne zniżki dla singli, rabaty na zakup ostatnich wolnych miejsc i wiele innych, ciekawych promocji. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów i spełnij swoje marzenia o podróżowaniu. “

Powiązane promocje