Telefon

+48 506 930 279

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Madeline

Madeline, to propozycje dla wymagających, szukających jakości, klasy, szyku osób. Butik proponuje jedne z najlepszych marek odzieżowych na świecie:

  • Joseph Ribkoff – marka z ponad 60 – letnią tradycją. Aktualnie marka współpracuję z Miss America oraz Miss Italia. W Polsce  między innymi z Dorotą Wellman czy Joanną Kurowską.Firma aktualnie jest dostępna na ponad 65 rynkach ( EUROPA, KANADA, USA, MEKSYK, AZJA ). Propozycje tej marki  to idealne rozwiązanie dla Pań często podróżujących, materiały nie wymagają prasowania, idealnie dopasowują się do sylwetki.
  • Lanacaprina – Kolekcja Lana Caprina jest odpowiednia na wiele okazji – wieczorne wyjście z przyjaciółmi, spotkanie biznesowe, uroczysty bankiet czy ekskluzywny event. Marka została założona w 2014 roku i jest wynikiem wieloletniej pracy i doświadczenia jej twórców w branży modowej. Całość kolekcji produkowana jest we Włoszech i dystrybuowana w ponad 400 butikach na całym świecie.
  • Cinzia Rocca – Firma została założona w 1953 roku przez Giacomo Rocca, który daje to, czego kobieta potrzebuje: przyjemność elegancji, miękkich tkanin i dobrego krawiectwa. Wyjątkowość marki wynika z detali, kolory są godne uwagi dzięki dynamicznemu kolorowi farbowania, doskonałość wynika z precyzji ściegów oraz wybranych technik tekstylnych i krawieckich. Ciekawe włoskie propozycje od Cinizia Rocca to precyzja szycia z dbałością o detal.
  • Beatrice – włoska  marka zaprojektowana i adresowana do wyrafinowanej kobiety, która ceni jakość i szczegóły dotyczące wyboru materiałów, projektu i wykonania. Marka inspirowana czystą elegancją i liniami niezwykłej lekkości. Włoska kreatywność łączy się z najbardziej autentycznym pragmatyzmem, tworząc kolekcje o niepowtarzalnym charakterze.
  • Hetrego – to znana włoska marka specjalizująca się w projektowaniu kurtek i płaszczy. Marka stała się synonimem wysokiej jakości oraz niesamowitego połączenia dobrego stylu oraz wygody podczas chłodnych, jesiennych dni. Kolekcje Hetregò znane są z charakterystycznego sportowego-miejskiego stylu.
  • Betty Barclay – powstała w 1955r w Niemczech. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nussloch. Betty Barclay dodatkowo została poszerzona o markę VERA MONT, która oferuje stroje wizytowe oraz markę GILBERT oferujący wysokiej jakości odzież wierzchnią. Betty Barclay to synonim szyku, elegancji i wygody oraz połączenie klasyki z najnowszymi trendami mody. Zespół projektantów troszczy się o najwyższą jakość i każdy detal. Dzięki różnorodności prezentowanych wzorów i fasonów każda pani może stworzyć własny styl czując się komfortowo i kobieco.

Powiązane promocje