Telefon

+48 530 328 510

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Just Jeans – Guess, Pepe Jeans

Just Jeans to sklep, który tworzą dwie międzynarodowe marki.

PEPE JEANS LONDON powstał na Portobello Road w Londynie, w roku 1973, dzięki inspiracji młodego człowieka, Nitina Shah, który marzył o tym, aby produkować jeansy z oryginalną marką. Dwa lata później wraz z dwójką braci: Arunem i Milanem byli właścicielami kilku sklepów jeansowych w Londynie. Do roku 1980 Pepe Jeans London pokonał wszystkie brytyjskie marki w walce o swoją pozycję na rynku, stając się największym sukcesem odzieżowym w historii Anglii.

W roku 1983 PEPE JEANS dotarł do Irlandii, a dwa lata później przekroczył kanał La Manche i rozpoczął ekspansje w kontynentalnej Europie. Dziś Pepe Jeans jest jedną z najważniejszych marek w każdym europejskim kraju.

GUESS. Marka założona w 1981 roku, rozpoczęła swoją działalność jako firma specjalizująca się w denimie. Od tego czasu znacząco się rozwinęła i przekształciła w międzynarodową markę odzieżową. Obecnie GUESS projektuje i sprzedaje pełną kolekcję ubrań, butów i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Od lat marka GUESS jest autorem wyjątkowych kampanii reklamowych, które są jednym ze znaków rozpoznawczych marki. Produkty GUESS są sprzedawane na całym świecie w sklepach własnych marki, sprzedaży hurtowej oraz za pośrednictwem sklepu online. GUESS posiada również sklepy licencyjne oraz dystrybutorów w Ameryce Południowej, Europie, Azji, Afryce, Australii i na Bliskim Wschodzie.

Powiązane promocje