Telefon

+48 530 355 144

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Jeans World – Tommy Jeans, Calvin Klein Jeans

W Jeans World znajdziecie jakość, styl i jeans Nasz salon posiada w sprzedaży takie marki jak :  Tommy Jeans, Calvin Klein Jeans, Champion  po które sięgają poszukiwacze dobrze skrojonych fasonów w swobodnym stylu.

Calvin Klein Jeans 

Calvin Klein Jeans jest globalną marką lifestylową, będącą przykładem odważnych, nowoczesnych pomysłów i uwodzicielskiej, często minimalistycznej estetyki. Staramy się zachwycać i inspirować naszą grupę odbiorców, korzystając z prowokacyjnych obrazów i niezwykłych, rozpalających zmysły projektów.

Tommy Jeans

Tommy Hilfiger jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Firma znana ze sprzedaży ubrań w klasycznym amerykańskim stylu  preppy, skradła serca fanów mody codziennej, jak i tej luksusowej. Założyciel marki, sygnujący ją swoim nazwiskiem, może być przykładem spełnienia  amerykańskiego snu. Przyglądamy się historii marki, by sprawdzić, jaka jest jego recepta na sukces.

Champion 

Marka znana dziś na całym świecie jako Champion powstała z inicjatywy braci Feinbloom, którzy w roku 1919 wspólnie założyli rodzinne przedsiębiorstwo. Świetna jakość produktów i zamiłowanie do sportu nie są już tajemnicą kiedy w latach 20. XX wieku bracia nawiązują pierwszą współpracę z drużyną uniwersytecką – Michigan. Od tamtej pory reputacja rozprzestrzeniała się wśród uczelni i trenerów w całych Stanach Zjednoczonych.

Powiązane promocje