Ładowanie Wydarzenia

Nocne warsztaty fotograficzne w zamkniętej Galerii Jurowiecka

22 lutego @ 7:00 pm - 23 lutego @ 2:00 pm
  • To event minęło.

Warsztaty, które odbędą się w nocy i jeszcze na dodatek w zamkniętej przestrzeni. Będziemy mogli fotografować architekturę, zupełnie sami w wielkiej galerii. Macie ochotę na tę przygodę?

DLA KOGO?
Warsztaty adresowane są do początkujących i średniozaawansowanych miłośników fotografii, którzy dysponują aparatem, oraz szerokokątnym obiektywem i znają jego podstawowe funkcje. Mile widziany także obiektyw 50mm lub jego odpowiednik.

O CZYM?
W trakcie pracy omówimy podstawowe zasady związane z techniką i metodologią fotografowania architektury. Poznamy kreatywne techniki, których zastosowanie pozwoli na osiągnięcie nowego punktu widzenia tematu.

JAK?
Warsztaty rozpoczną się od krótkiej części wprowadzającej. Następnie zapraszamy uczestników na kolację, która będzie okazją do rozmów o fotografii. Potem będziecie mieli jedyną taką okazję aby sfotografować zamkniętą, pustą galerię od środka.

CO TRZEBA ZABRAĆ?
Niezbędny jest aparat fotograficzny z obiektywem (lub obiektywami). Ważne by można było manualnie ustawiać na nim czas i przysłonę. Musicie zabrać ze sobą pustą kartę pamięci i naładowaną baterię do aparatu. W miarę możliwości komputer. STATYW i MOCNA LATARKA NAJLEPIEJ LEDOWA!!!!
Nie zapomnijcie o dobrym nastroju!

Pracujemy w sobotę od 19.00 do 3.00
W niedzielę od 11.00 do 14.00
W trakcie warsztatów gwarantujemy:
– kameralną grupę ( do 12 osób),
– kolację
– miłą atmosferę i fantastyczną zabawę,
– ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej,

CENA TO 300ZŁ

Zapisy na kmheller@poczta.fm lub telefonicznie Kasia Heller tel.667637677

Michał Heller
Jest licencjonowany fotografem profesjonalny. Absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku,oraz członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Pracuje także jako etatowy fotograf Opery i Filharmonii Podlaskiej. Jest twórcą i kuratorem Operowej Galerii Fotografii, a także zwycięzcą Konkursu Fotografii Teatralnej Instytutu im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Realizuje wiele projektów fotograficznych i edukacyjnych. Jest wykładowcą fotografii z kilkunastoletnim doświadczeniem. Oprócz tego uwielbia grać na gitarze i czytać książki. Jego ulubioną książką jest “Życie instrukcja obsługi” Georges Perec
http://michalheller.pl

Details

Start: 22 lutego @ 7:00 pm
End: 23 lutego @ 2:00 pm
Wydarzenie CategoriesRozrywka, Sztuka