Telefon

+48 85-877-23-59

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Carry

Tegoroczna jesienno – zimowa kolekcja carry to swobodny styl przeznaczony zarówno do pracy jak i na popołudniowe towarzyskie spotkania. Z jednej strony nowoczesny i klasyczny formal, z drugiej miejski komfortowy styl casual.

Krótkie i lekkie pikowane kurteczki będą obecne zarówno wśród propozycji carry dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Geometryczne formy i detale w szaro – białych zestawieniach w minimalistycznym stylu wypełniają propozycje carry dla kobiet.

Dopasowane, dzianinowe marynarki z kontrastowymi łatami na rękawach dominują w kolekcji dla mężczyzn. Funkcjonalne kroje, ciepłe dzianiny i tkaniny użyte w spodniach i marynarkach połączone z miękkimi i gładkimi koszulami oksfodowymi i twillowymi tworzą zestawy ponadczasowe.

Rozbudowana kolekcja jeansowa zestawiona z flanelowymi koszulami w kratę to modele zarówno dla pań jak i panów. Damska kolekcja została wzbogacona o tuniki flanelowe, które w połączeniu z wąskimi jeansowymi rurkami stanowią key look. Dla panów dwuwarstwowe koszule z kontrastową warstwą wewnętrzną oparte na tradycyjnym połączeniu barw: czerwieni, bieli, granatu, czerni stylu college i campus boy. Przeważają formy proste, klasyczne z lekkim spraniem barwy.

Kardigany I swetry stanowią silny trend różnorodności w jesienno – zimowej kolekcji carry. Kobiety otulą się długimi swetrami, kocowymi kardiganami i swetrowymi kurteczkami które uwodzą miękkością, przyjemnymi melanżami i wysokim komfortem noszenia. Męskie swetry o żakardowych splotach, przełamują tradycyjną formę, basikowe modele stanowią z kolei propozycję idealną dla najbardziej wymagającego klienta.

Na bazie eleganckich szarości, bieli i czerni wybijają się w kolekcji carry mocne kolory czerwieni i pomarańczy – będące must have tej jesieni w każdej szafie! Dla niej luźne świetnie skrojone sukienki, do tego płaszcze, piękne szale i kapelusze, dla niego marynarki i pikowane kurtki z świetnie leżącymi spodniami.

Powiązane promocje