Telefon

571 229 770

E-mail:

bialystok@e-papierosy.pl

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

E-papierosy.pl

Marka e-papierosy.pl to część polskiej spółki CK COMPLEX.
Jesteśmy importerem i dystrybutorem elektronicznych papierosów, producentem i dystrybutorem płynów do e-papierosów oraz importerem i dystrybutorem zapalniczek. W naszej ofercie elektronicznych papierosów znajdują się renomowane, znane na całym świecie marki takie jak: Aspire, Smok, VooPoo, Geek Vape, czy Vaporesso.
Jako CK COMPLEX jesteśmy producentem oraz dystrybutorem autorskich linii premixów oraz liquidów do elektronicznych papierosów. Nasz asortyment posiada pełną gamę smaków – od owocowych, przez deserowe po chłodzące. Produkujemy płyny w najpopularniejszych na Polskim rynku pojemnościach – 10ml, 20ml i 50ml.
Jesteśmy największą platformą rezerwacyjną na rynku e-papierosów w Polsce. Naszym źródłem jest największa hurtownia EIN w Polsce mogąca się pochwalić najbogatszym asortymentem produktów vape. Wszystko to, co możesz znaleźć na naszej platformie, jest w 100% oryginalne i legalne. Na platformie e-papierosy.pl zarezerwujesz najświeższe modele e-papierosów, płyny najlepszych polskich producentów oraz wszelkiej maści zespoły grzewcze oraz akcesoria. Swoje zamówienie możesz odebrać w ponad 120 sklepach w całym kraju.

Powiązane promocje