Telefon

+48 506 930 235

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

Vestido

Vestido to sklep odzieżowy oferujący najmodniejsze kolekcje dla kobiet. Duńskie marki takie jak Soyaconcept oraz b.young prezentowane w salonie to styl, jakość, desing, trend.

Soyaconcept to duńska marka modowa, która ma jasny, międzynarodowy i swobodny stosunek do mody oparty na skandynawskich wzorcach i tradycjach. Wyjątkowe wzory i printy w połączeniu z nowoczesnym i eleganckim stylem to “słowa klucz”. Soyaconcept oferuje modę jakościową dla kobiet świadomych i ostrożnych cenowo. Soyaconcept specjalizuje się w wysokiej jakości i dobrej cenie, stylowych, kobiecych ubraniach, dla kobiet które nie boją się eksperymentować z najnowszymi trendami.

b.young to marka modowa typu “jakość w dobrej cenie”. b.young to tworzenie wspaniałych modowych projektów. Z b.young masz okazję aby wyrazić swą osobowość poprzez nowe kolekcje przez cały rok, zawsze w atrakcyjnej cenie! Dziewczyna b.young ubiera się tak jak się czuje. W każdej chwili jest gotowa na nowe wyzwania w pracy, na imprezę lub casualowy relaks. Jest świadoma wartości i nie kupi czegoś co nie współgra z ceną.

Powiązane promocje