Telefon

+48 537 464 611

E-mail:

Strona internetowa:

Facebook:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela: 10:00 – 20:00

DASTAN

DASTAN to marka tworząca modę męską już od trzydziestu lat. W jej salonach dostępne są kolekcje, dzięki którym mężczyzna może ubrać się od stóp do głów. Marka łączy w sobie wiedzę, warsztat i wieloletnie doświadczenie z nieustającą fascynacją modą i podążaniem za zmieniającymi się trendami.

Ubrania z metką DASTAN wyróżnia najwyższa jakość i doskonałe kroje. Różnorodność wzorów, fasonów i kolorów pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn, zarówno tych kochających klasykę, jak i podążających za trendami i nowinkami w modzie.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza, które łączą się z otwartością na nowości, a także świadoma selekcja trendów, poparta obserwacją czołowych światowych marek sprawiają, że ubrania marki DASTAN wyróżniają się doskonałym, a jednocześnie nieszablonowym stylem, w którym klasyka miesza się z najnowszymi trendami. Marka łączy zdolność do szybkiej reakcji na potrzeby klientów z tradycyjnym, solidnym podejściem do krawiectwa bez kompromisów jakościowych. Oferuje krótkie serie produkcyjne, dzięki czemu Klienci regularnie mogą cieszyć się nowościami.

W bogatej ofercie marki DASTAN dostępne są zarówno garnitury, marynarki, koszule czy spodnie, jak i kurtki czy płaszcze, a także szeroki wybór dodatków m.in. butów, poszetek czy krawatów. Kolekcje projektowane i produkowane są w Polsce. Mimo rozwoju marki, jej siedziba, wraz z produkcją od trzydziestu lat, niezmiennie, pozostaje w Łodzi.

Powiązane promocje